Dostizeniya  Ustremlenie Missiya  Mudrost  Vzaimootnosheniya  Sostoyanie  Zdorovie 
ТЕРНОПОЛЬСКАЯ ОБЛАСТЬ

ТЕРНОПОЛЬ 

ПРОЦЬ ОРЕСТА ИВАНОВНА

 

Телефон:

+380 (93) 650-34-91

+380 (97) 498-76-33

 

E-mail:  orestaproc@yandex.ru

 

Вперше я прочитала журнал «Колесо Життя» в березні 2007 року. Це був номер «Свобода від, для або замість...»  Прочитавши його було таке відчуття, ніби нарешті знайшла те, що довгий час шукала. Через деякий час купила ще 5 журналів. Мені хотілося всім розповісти про такий цікавий журнал. В одному з номерів натрапила на статтю черкаського диллера Галини Абадєєвої. Познайомилась, і завдяки їй, у червні 2007 року мене запросили на навчання для диллерів у редакцію.

Кожен місяць я з нетерпінням чекаю новий номер журналу, щоб прочитати його і якнайшвидше подарувати цю можливість читачам. Я отримую задоволення від своєї роботи, від журналу, від можливості відкрито спілкуватися з людьми, бути чесною, щиро висловлювати свої думки й емоції. Маю можливість працювати з цікавими людьми, захопливими особистостями, ділитися досвідом і отримувати нові знання. Моє коло спілкування розширилося до тих меж, про які раніше й мріяти не думала. Я навчилася сприймати людей просто, незалежно від професії й стновища в суспільстві. Це принесло легкість спілкуваня з будь-яким співрозмовником, відчуття безцінності людини як особистості.

Складаю щиру подяку працівникам редакції за таку нелегку, але необхідну працю, за те, що Ви є ліхтариками-дороговказами серед інформаційного океану.

 

Присоединяйтесь к команде издательства, развивайтесь вместе с нами!  

...

Написать отзыв
Отзывы «ТЕРНОПОЛЬСКАЯ ОБЛАСТЬ»

Ваше имя *:

E-mail *:

Текст сообщения *: