Dostizeniya  Ustremlenie Missiya  Mudrost  Vzaimootnosheniya  Sostoyanie  Zdorovie 
Чемпіонат України серед юнаків зі стрибків на акробатичній доріжці

Чемпіонат України серед юнаків зі стрибків на акробатичній доріжці та Всеукраїнські змагання присвячені пам’яті Майстра спорту України
Костянтина Венгеля.

Вперше після перерви в декілька десятків років у Києві в 2015 році відбувся Чемпіонат України серед юнаків зі стрибків на акробатичній доріжці, та Всеукраїнські змагання присвячені пам’яті Майстра спорту України Костянтина Венгеля, які пройшли на учбово-спортивній базі «Спартак».

Це була справді знакова подія у світі акробатики, адже так довго столиця не могла стати центром проведення такого рівня змагань для спортсменів-акробатів нашої держави. У це важко повірити, але у Києві не було жодного спортивного комплексу з гідним спеціальним спортивним обладнанням (сучасною акробатичною доріжкою). А також довгий час, та й досі, болючим питанням залишається відсутність коштів, допомога та підтримка цього виду спорту – стрибків на акробатичній доріжці, - державними і недержавними установами. Усе це негативно вплинуло на популяризацію та розвиток в Києві та Україні цього видовищного виду спорту, який є основою для підготовки спортсменів усіх складно-координаційних видів спорту (гімнастика, спортивна акробатика, стрибки на батуті, стрибки у воду та інші).

Цього року з 25 по 30 квітня у Києві знову відбудеться вже відкритий Чемпіонат України серед юнаків зі стрибків на акробатичній доріжці, та відкриті Всеукраїнські змагання присвячені пам’яті Майстра спорту України Костянтина Венгеля, тому що інтерес до змагань у Києві підвищився на стільки, що попередньо готовність взяти участь виявили команди 13 областей України та команди іноземних держав (Білорусії, Азербайджану, Казахстану, Литви, Ізраїлю та Узбекистану). Орієнтовна кількість учасників – близько 353 осіб. Змагання проводитимуться у пяти вікових  групах, вік учасників – від 7 до 16 років.

Змагання відбудуться за адресою: вул. Тургенівська 3/9 (спортивний комплекс НПУ ім. М. П. Драгоманова)

Програма змагань:

27 квітня – відкриття змагань та попередні змагання старшої вікової групи;

28 квітня – попередні змагання молодшої вікової групи;

29 квітня – фінальні командні змагання та фінальні змагання з багатоборства, нагородження переможців змагань.

Початок: о 10:00 годині (вхід вільний) 

Мета та завдання змагань:

1. Розвиток, та популяризація стрибків на акробатичній доріжці в м. Києві та в Україні;

2. Виявлення сильніших гімнастів – кандидатів до збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях;

3. Удосконалення спортивної майстерності спортсменів;

4. Виконання спортивних розрядів;

5. Зміцнення дружніх зв'язків між спортсменами та містами.

З питань акредитації та інформаційного партнерства звертайтесь за телефоном: 0503828508 (Ярослав), електронна пошта: 3828508@i.ua

...

Написать отзыв
Отзывы «Чемпіонат України серед юнаків зі стрибків на акробатичній доріжці»

Ваше имя *:

E-mail *:

Текст сообщения *: