Dostizeniya  Ustremlenie Missiya  Mudrost  Vzaimootnosheniya  Sostoyanie  Zdorovie 
Cвято «Мамаленд» від Київського пологового будинку №3!

Добрий день шанувальники «Колесо Життя»!

Запрошуємо вас на свято до нашого партнера - свято «Мамаленд» від Київського пологового будинку №3!

«Мамаленд» - це неймовірний простір для батьків! Це свято відбудеться 19 травня з 10 до 15 години за адресою: вул. Василя Кучера, будинок 7.

Для вас на свято ми запросили різних гостей та спеціалістів, які працюють з матусями та дітьми, вони ознайомлять  вас з інформацією щодо пологів, грудного вигодовування, догляду за дитиною та післяпологової адаптації жінки. Також на святі будуть представники соціальних служб та громадських організацій працюючих для допомоги жінкам та їх сім’ям.

«Мамаленд» вже увійшло в добру традицію пологовою будинку №3 з приходом нового головного лікаря, Гичка Назарія Михайловича, спеціаліста з європейським баченням, який насамперед перебудовує роботу пологового будинку на сучасний лад.

Цей проект буде корисним для всієї родини, тому що він не лише є пізновально-інформаційним, а і зближує відносини між людьми. Щоб малеча та батьки не нудьгували, на вас очікує  лотерея, приємні сюрпризи та ласощі. А також можливість ознайомитися та придбати улюблену продукцію видавництва «Колесо Життя» та партнерів.

Ласкаво просимо приєднатися 19 травня до нашого свята «Мамаленд»!

...

Написать отзыв
Отзывы «Cвято «Мамаленд» від Київського пологового будинку №3!»

Ваше имя *:

E-mail *:

Текст сообщения *: