Dostizeniya  Ustremlenie Missiya  Mudrost  Vzaimootnosheniya  Sostoyanie  Zdorovie 
XIІI Київська міжнародна книжкова виставка

Шановні Пані та Панове!

 

20-23 квітня  2017 року в Українському   Домі за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 2  відбудеться   XIІI Київська міжнародна книжкова виставка

 

На виставці буде широко представлено  художню, дитячу, наукову, довідкову, навчальну, історичну, краєзнавчу, духовну літературу, подарункові видання за ціною виробника, альбоми про мистецтво, антикварні книжки, періодику, музичну  літературу на будь-які смаки та уподобання.

 

Відвідувачів виставки гостинно зустрічатиме «Літературний салон», де усі зацікавлені поспілкуються як з видатними, відомими та популярними письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві. В «Літературному салоні» щодня проходитимуть цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, семінари, художні автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання. 

 

Традиційно, в рамках книжкової виставки, проводиться Благодійна акція по збору видань для юних мешканців Донецької та Луганської областей.

  

Не пропустіть яскраве свято книги!

 

Підготовку, організацію та проведення виставки забезпечує Державний  комітет телебачення і радіомовлення України  та Державне підприємство  «Український Дім».

 

Запрошуємо всіх бажаючих до участі у книжковій виставці!

 

Умови участі та заявку друкуйте з офіційного сайту виставки  www.bookexpo.in.ua

...

Написать отзыв
Отзывы «XIІI Київська міжнародна книжкова виставка»

Ваше имя *:

E-mail *:

Текст сообщения *: