Dostizeniya  Ustremlenie Missiya  Mudrost  Vzaimootnosheniya  Sostoyanie  Zdorovie 
Я — ПІР’ЇНКА…

Довгий час актори одного з київських театрів ніяк не могли дійти згоди, репетиції постійно проходили у галасі. Кожного щось дратувало, кожен прагнув звинуватити в цьому колегу, втрачаючи час за сварками. До театру запросили нового режисера — тимчасово керувати репетиціями. Майстер жахнувся, адже навіть не міг собі уявити, що у перший же день його роботи на майданчику зчиниться сварка на рівному місці. Коли колеги трохи вгамувалися, режисер запропонував усім сісти та виконати просту вправу...
Сядьте так, щоб вам було зручно. Спина має бути розслабленою, але рівною, наче під час медитації. Варто зупинити усі думки та дочекатися тієї миті, коли кожна клітинка вашого тіла перебуватиме у спокої. Тоді дайте можливість своїй уяві створити образ якогось легкого, невагомого предмета, який сам собою постане перед вашими очима. Це може бути що завгодно, щодня виникатимуть нові образи, головне — дати їм виникати самостійно, не намагаючись щось вигадувати. Коли ви відчули цей предмет, який легко тримається у повітрі, уявіть, що він уособлює ваше рівне та спокійне дихання — неначе рухається із кожним вдихом та видихом. Тримайте його й повітрі. Затримайтеся у цьому стані на кілька хвилин. Ви відчуєте, що те, що вас обтяжувало раніше, неначе віддаляється від вашого «Я», йде у минуле. Все відбуватиметься саме собою, навіть не варто намагатися керувати цим процесом — достатньо лише мати бажання зрозуміти себе та звільнитися від тягарів. Згодом ви повільно «прокидатиметеся», слухаючи ледве вловимі звуки навкруги. Відкрийте очі тоді, коли відчуєте, що кожною частинкою свого єства знаходитеся там, де і починали занурюватися у себе. 
… Режисер уже кілька років не працює в тому театрі, але з того часу репетиції проходять спокійно. Ця практика не є магічною, але це саме те, що необхідно людині для відновлення цілісності її душі та тіла. Це один із тих прикладів, коли десять хвилин здатні змінити весь день. 
Крістіна Сінкевич

 

Больше читайте в №4(87) Точка сборки. В поисках гвоздя.

...

Написать отзыв
Отзывы «Я — ПІР’ЇНКА…»

Ваше имя *:

E-mail *:

Текст сообщения *: