Dostizeniya  Ustremlenie Missiya  Mudrost  Vzaimootnosheniya  Sostoyanie  Zdorovie 
Всеукраїнського соціального фотопроекту «Нескорена краса»

15 червня 2017 року в Національному музеї Тараса Шевченка відбулась презентація Всеукраїнського соціального фотопроекту «Нескорена краса», автором та організатором котрого є українська модель на візку Оксана Кононец та благодійний фонд «Нескорені». 

Офіційним інформаційним партнером та співорганізатором презентації проекту є ГО "Ділові Українські Жінки". 

Всеукраїнський соціальний фотопроект «Нескорена краса» довів те, що інвалідний візок не є перешкодою красі, успішності, коханню та особистому щастю. Ми всі абсолютно рівні і нам під силу різні професії, спорт, подорожування та мрії. Головне - це сильне бажання та віра у себе! 

Учасницями соціального фотопроекту «Нескорена краса» стали 12 успішних, талановитих і вродливих дівчат, котрі показали й довели те, що фізичні вади не є перепоною для щастя - Оксана Кононец, Котляренко Олена, Козар Ірина, Сухар Валентина, Виктория Федорчук, Айрапетян Карина, Цуркан Антоніна, Ульяна Пчелкина, Околіт Еліна, Сікірницька Оля, Ковальчук Тетяна, Молоданова Олена. 

 

Над реалізацією проекта «Нескорена краса» працювала талановита команда професіоналів: 

- Художний керівник і стиліст проекту - Олена Фокіна. 

- Фотографи проекту - Максим Щербинський, Андрій Корень, Еліна Околіт. 

- Візажист - Тетяна Смужаниця.

- Школа краси Наталії Юрчак в особі її засновника Наталії Юрчак та майстера зачісок Гуррі Гревала.

- Відеооператор, заступник керівника Благодійного фонду «Нескорені» - Юлія Борисенко.

- Стиліст - Жанна Скидан.

 

Ведучим вечора став відомий шоумен Дядя Жора (Вадим Мичковский). Також перед гостями витупив юний піаніст-віртуоз, лауреат Міжнародного конкурсу молодих піаністів імені В.Горовиця талановитий Роман Федюрко. До привітань учасниць з відкриттям фотопроекту співачка, телеведуча, художниця, науковець, Президент мистецької агенції «Територія А», заслужена артистка України, Радник міністра культури України Анжеліка Рудницька та Голова комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інфалідів Валерій Сушкевич.

Виставка соціального фотопроекту «Нескорена краса» триватиме з 16 по 29 червня 2017 року в Національному музеї Тараса Шевченка (бульвар Шевченка 12). Кошти, зібрані під час проведення виставки, будуть направлені на закупівлю тспеціального обладнання для Відділення відновлюваної ортопедії та реабілітації спинальних хворих Київської міської клінічної лікарні №4 Соломянського району.  

Локація надає можливість вільного й безперешкодного пересування та безкоштовну участь людям на інвалідних візках. 

 

 

Більше інформації  та фото https://www.facebook.com/pg/ukr.businesswomen/photos/?tab=album&album_id=1948987888720163

...

Написать отзыв
Отзывы «Всеукраїнського соціального фотопроекту «Нескорена краса»»

Ваше имя *:

E-mail *:

Текст сообщения *: