Dostizeniya  Ustremlenie Missiya  Mudrost  Vzaimootnosheniya  Sostoyanie  Zdorovie 
«Водолікування» і трішечки народної магії

Можна вважати це забобонами, чи самонавіюванням, або навіть дієвим, абсолютно екологічним і трошки містичним способом покращення самопочуття. У що віриш – те й буде. Така «народна медицина».

Моя бабця міряла вроки. Вроки – то коли людину врекли, це поняття десь наближене до «пороблено», або того, що російською називається «порча» і «сглаз». Врекли – подивилися «недобрим оком» чи надто захоплено (таке теж буває). Про процес і особливості насилання вроків точно не знаю нічого, тому вигадувати не буду. Вректи може будь-хто будь-кого абсолютно випадково, не маючи таких намірів і не контролюючи процесу. 

Коли людину врекли, то поволі, протягом години або кількох, ні з того ні з сього з’являється стан повного знесилення, сильної втоми, людині просто фізично зле, болить голова, нудить і хочеться спати. Наскільки людина почувається виснаженою і сонливою, зале- жить від того, наскільки сильно її врекли.

При цьому, бодай як кепсько людина себе не почувала, лягати спати не можна! Як казала моя бабуся: «Головне – не заспати». Чи то після того вроки посиляться і не знімуться так просто, чи то перей- дуть на «новий рівень»… Чого не можна спати, бабця не знала, але знала точно – не можна і край!

Вроки можна зняти просто – водою.

Сам процес міряння і зняття вроків водою такий. Берете два горнятка, ніж і ложку. В одне горнятко наливаєте три повні ложки води і хрестите, перехрещуєте її ножем тричі, промовляючи пошепки: «Во ім’я Отця і Сина і свя- того Духа». Людина, якій міряють вроки, тримає порожнє горнятко, в яке повними ложками переливають хрещену воду. Так тричі. Якщо води стало більше, як три ложки, значить, врекли. З власного досвіду скажу, що в процесі виходить і 3,5, і 4, і навіть 4,5 ложки води.  

Потім – незалежно від результату – треба зробити три маленьких ковточки тієї води, змочити нею чоло, зап’ястя з внутрішнього боку і ділянку серця. Решту води швидко вилити десь у глухому місці (по можливості) і залишити там горнятко перевернутим до- гори дном на певний час, хоч би з годинку. (Ми, наприклад, в умовах сучасного життя, воду виливаємо в умивальник у ванній, залишаючи горнятко так, щоб воно повністю закривало отвір зливу.)

Без сумніву, вірити чи не вірити у вроки, міряти їх чи ні, – лишень ваша особиста справа, і ви маєте абсолютне право на власну думку з цього приводу. Та чом би не спро- бувати застосувати тисячолітні знання наших бабусь, прабабусь і прапра-…, якщо раптом щось?

Наталія Кіцак


Колесо Жизни №92 или №10 2015

...

Написать отзыв
Отзывы ««Водолікування» і трішечки народної магії»

Ваше имя *:

E-mail *:

Текст сообщения *: