Видавництво «Колесо Життя» запрошує 1 вересня о 14.00 на презентацію книги Ольги Альохіної «Роздуми за філіжанкою кави» в Український Центр Культури та Мистецтва.

Автор книги Ольга Альохіна засновник Українського Центру Дослідження поведінкових залежностей, магістр психології, гештальт-терапевт, практикуючий психолог (WIAP), ведуча освітніх програм з психології відносин в контексті співзалежної і контрзалежної поведінки, сертифікований тренер Української спілки психотерапевтів та Київської асоціації практикуючих психологів і психотерапевтів.

Ця книга складається із 60 роздумів про життя, стосунки і психологію людей. Невеличкі замітки – наче ранкова філіжанка кави, наче ковток життя, котрий миттєво наповнює нас і залишає по собі яскравий післясмак.

Кава – це напій, що викликає повагу та має свій характер. Кава не терпить неповаги та швидкості. Як і ми з вами, вона потребує певного часу та місця, аби розкрити свій аромат і наповнити ним увесь простір. Самодостатня, іноді гостра і зухвала, часом вона сольна, що пробуджує і домінує, а часом готова до створення пари, та лише із чуйним партнером. У кавових напоях – так само, як і у цій книзі, усе не випадкове.

Під час перегортання сторінок книги «Роздуми за філіжанкою кави» в улюбленій кав’ярні або на лаві в парку ви можете почути себе, торкнутися власних думок щодо історій з книги. У вас з’явиться шанс побути наодинці з собою і зробити себе найважливішим об’єктом для власних роздумів і досліджень.

Кава потребує пильної уваги до себе, і вам просто необхідно буде знайти для нової філіжанки кави славнозвісний соffee time. Також пильнуйте за собою. «Смакуйте» книгу потроху і розмірковуйте над нею за філіжанкою кави.

Вперше доступно українською мовою.

Ви зможете придбати книгу і отримати автограф автора.

Зустріч буде теплою, душевною і корисною для кожного. Приготуйте цікаві питання на хвилюючі Вас теми і отримаєте вичерпні відповіді в доступній і прикладній формі.

Смачної вам кави!

Где:м. Київ, вул. Хорива 19в, Український Центр Культури та Мистецтва
Когда:1 сентября 2019 14:00
Дата окончания:1 сентября 2019 15:00
Стоимость от:0 грн.
Телефон:+38 093 168 45 50
Ссылка на событие: