Запрошуємо з 7 по 9 лютого 2019 року відвідати заходи які проводяться у Київському Будинку природи!

Спеціалізовану виставку-ярмарок «Альтернативна медицина – 2019» яка проводиться для всіх тих, кому цікава народна медицина, а також здоровий спосіб життя і принципи природного оздоровлення.

У виставці візьмуть участь учасники, що працюють за різними напрямками нетрадиційної медицини: гомеопатія, природні методи лікування - траволікування, аромотерапія, фунготерапія, апітерапія, лікування мінералами, солями, глинами, оздоровчі бальзами, камні і масла, магнітотерапія.

Відвідувачі отримають консультації фахівців, обміняються досвідом, знаннями та ідеями, матимуть змогу продегустувати та придбати товари, корисні для здоров'я на Ярмарку здоров'я та ЕКОтоварів VEGAN EXPOsition-2019: органічні продукти харчування, напої, натуральну косметику, біологічно-активні добавки, продукцію з меду від виробників за доступними цінами.

Додатково відвідувачі виставки зможуть пройти профілактичне тестування стану організму, діагностику організму з використанням найсучасніших показників здоров'я.

Інформуємо, що відвідувачі в ці дати додатково матимуть змогу оглянути виставку Акваріумних риб та рослин, а також придбати подарунки на виставці-ярмарку «Подарунки до Дня св. Валентина»,

Ці заходи пройдуть з 7 по 9 лютого 2019 року в Київському міському Будинку природи за адресою м. Київ, вул. Рогнідинська,3 поруч зі станцією метро Палац спорту.

Реєстрація>>>

Головне мати з собою гарний настрій!

Где:м. Київ, вул. Рогнідинська,3 Київський міський Будинок природи
Когда:8 февраля 2019 06:00
Дата окончания:8 февраля 2019 06:00
Стоимость от:0 грн.
Телефон:38(068) 954-27-56, 38(050) 358-25-76
Ссылка на событие: