Всеукраїнський Жіночий фестиваль «АНІМА». ЧЕРКАСИ

Фестиваль «Аніма» у Черкасах - це Жіноче свято! Це яскраві враження, чудові спікери, приємні знайомства, багато посмішок і подарунки!

Наші локації будуть розміщені у великому сучасному залі, в фойє та в світлих просторих приміщеннях. Beauty зона, красиві фотозони з великими шикарними квітами, практичні майстер-класи від успішних експертів різного профілю, цікаві трансформаційні ігри, велика виставка-ярмарок та привітливі організатори. Все це створить незабутні барвисті враження! Наші спікери розкриють такі теми - як любов і сім’я, батьки і діти, кар'єра і бізнес, краса і здоров'я, розвиток і творчість. Кожна учасниця отримає ефективні інструменти, новий досвід і знання. А також прийме участь у розіграші цікавих подарунків від спонсорів та партнерів!

Наші зіркові гості - феєричне ТОК-ШОУ «Любов. Секс і Рок-н-ролл»! Чарівні ведучі, психологи, сексологи, харизматичні джентльмени і спеціально запрошені гості дадуть відповідь на всі делікатні та провокаційні запитання. Все, що ви хотіли знати про любов та секс! Відверто! Душевно! І з гумором!

Запрошуємо вас на велике жіноче свято у м.Черкаси!

Відвідування всіх активностей фестивалю за єдиним квитком.

Продаж квитків: у касі Будинку Торгівлі «Бюро добрих послуг», Будинок Культури ім.І. Кулика, Центр саморозвитку "Магія психології", Центр розвитку особистості "Еволюція", Косметичний центр "TianDe".

Где:міський Палац Культури ім. І. Кулика, вул. Благовісна, 170/1
Когда:14 марта 2020 09:00
Дата окончания:15 марта 2020 19:00
Стоимость от:350 грн.
Телефон:+38 093 421 51 87
Ссылка на событие:https://www.facebook.com/animacherkassy/