Прямий етер з Далай-ламою «Освіта і мир у часи пандемії»

Лавреат Нобелівської премії миру Далай-лама XIV — гуманіст і захисник прав людини, взірець стійкості та милосердя, до якого дослухаються очільники держав та релігійні лідери.

Далай-ламу запрошують з лекціями міністерства та університети в усьому світі, його книги стають світовими бестселерами, а також у нього є стала практика онлайн-зустрічей — діалогів — з жителями різних країн, зокрема вони нещодавно проходили у Великій Британії, Тайвані, Індії. Оскільки такі бесіди транслюються в багатьох інших країнах, то завжди відбуваються в один і той же час (за київським часом — о 6:30).

Тепер можливість узяти участь у діалозі з цією видатною людиною та навіть поставити Далай-ламі запитання з’явилася і в українок та українців: громадська організація «ЕдКемп Україна» ініціювала таке спілкування, і воно вже стоїть у розкладі офісу Далай-лами.

Наголосимо, що ця зустріч планувалася давно, і нині жодним чином не пов’язана з будь-якими політичними силами чи виборчим процесом.

20 жовтня 2020 року о 6:30 лавреат Нобелівської премії миру Далай-лама XIV вперше в історії в прямому етері спілкуватиметься з українками й українцями. Він звернеться до всієї України, а потім протягом години відповідатиме на запитання. Одне з таких запитань можете поставити Ви.

Діалог відбуватиметься українською й англійською мовами, забезпечуватиметься синхронним двомовним перекладом та перекладом жестовою мовою.

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ У ЦИКЛІ ПОДІЙ «Освіта і мир у часи пандемії»: прямий етер з ДАЛАЙ-ЛАМОЮ XIV та три ДИСКУСІЇ за ним на сайті за посиланням

Здійснюватиметься відеозапис прямого етеру, який потім буде доступний для вільного перегляду на YouTube-каналі EdCamp Ukraine.

Когда:20 октября 2020 06:30
Дата окончания:20 октября 2020 07:30
Стоимость от:0 грн.
Телефон:+380 96 324 33 77
Ссылка на событие:http://edcamp.org.ua/dalailama2020

Онлайн мероприятие