EdCamp Ukraine. П’ята національна (не) конференція

Хороша людина, хто це і навіщо.

Часто доводиться чути, що, мовляв, «хороша людина – це не професія». Але чи можна систему освіти вважати успішною, якщо вона зрощує прекрасних професіоналів, широко ерудованих людей з неабиякою сумою знань, але – з нерозвиненими загальнолюдськими цінностями, позбавлених людяності?

Як свідчить історія, найстрашніші речі у світі коїли саме люди розумні й добре освічені. Їм бракло лише любові до людей та внутрішніх ціннісних орієнтирів. Вони не були хорошими людьми.

Минулого року ми вже говорили про те, що в кожної і в кожного з нас є «світла» й «темна» сторони, щось і від «білої», і від «чорної» ворони – головне знаходити й посилювати в людині найкраще.

Варто також не поспішати засуджувати все на світі, що здається нам «поганим». Краще спитати себе – чим воно погане і що бажано зробити, щоб цього не було.

Що і як можемо робити ми в освіті, щоб зрощувати майбутніх громадянок і громадян України хорошими людьми? Про це – на цьогорічній національній події.

Шість принципів EdCamp:

  1. Безкоштовність

Учасниці й учасники не платять за вхід на EdCamp’и. Це сувора умова, яка гарантує рівність шансів.

  1. Незалежність

EdCamp’и не мають «кураторів» з державного чи бізнес-секторів. Усі вільно висловлюють свої думки, вступають в дискусію і відстоюють свої погляди.

  1. Вільна ініціатива

Будь-хто може організувати EdСamp у себе – чи то окрема школа, районне управління освіти, громадська організація або неформальна учительська група.

  1. Програма визначається у перший день проведення

На початку EdCamp’ів графік і теми спілкування плануються спільно з усіма. За рахунок цієї спонтанності план подій відповідає потребам учасників/-ниць.

  1. Кожний і кожна можуть стати спікерами.

 Якщо ви відвідуєте EdСamp, то маєте право виступити. Усі можуть поділитися своїм досвідом в атмосфері, яка об’єднує.

  1. Діє закон «про дві ноги»

Учасники й учасниці самі визначають, які з сесій відвідають і на який час там затримаються. Це «відсіює» неактуальні або презентовані в непривабливій формі виступи.

Що таке EdCаmp: зміни у 4-х площинах

(Не)конференції EdCamp проводяться у всьому світів новому дискусійному форматі для співтворчості вчительок і вчителів.

1.Відкритий обмін педагогічним досвідом і співпраця за принципом "Give – Get" («Дай, якщо можеш – Візьми, якщо хочеш»).

2. Ефективна модель для трансформацій – на рівні щоденного уроку та окремо взятої школи, – яка пропагує передові цінності та розширює світосприйняття.

3. Освітяни проводять (не)конференції для об’єднання педагогів у своїх громадах задля розв'язання спільних задач.

4. Учительство, яке збирається на EdCamp’ах, стає провідником Нової української школи, беручи участь у її розробці та привносячи зміни на місцях.

 

Где:м. Харків, вул. Тобольська, 46 Культурний центр «Бейт Дан»
Когда:7 июля 2019 09:00
Дата окончания:9 июля 2019 19:00
Стоимость от:0 грн.
Телефон:+38 066 502 66 27
Ссылка на событие: