13-14 квітня у Тернополі проводиться ІІІ Всеукраїнський фестиваль психологічних ігор.

Ігри, зона "Консультація", мастер-класи, дитяча зона - це все у нас!

Вже втретє ми збираємо людей, що розуміють важливість свого індивідуального розвитку та вирощують свого внутрішнього Президента самостійно.

На кожен фестиваль з’їжджаються майстри та автори психологічних, коучінгових та трансформаційних ігор зі всієї України. І це не дивно – кожна сфера людського життя може бути опрацьована у новому форматі – через гру. Сьогодні термін «гейміфікація» активно починає використовуватися спеціалістами всіх допоміжних професій, що надають будь-які послуги для самовдосконалення, отримання нової інформації, навчання. Тому і ігор стає більше!

Так і на фестивалі у Тернополі буде представлено декілька локацій, щоб учасники могли обрати ту, яка їм цікавить. Так ігри будуть представлені у зонах:

  • Саморозвиток (важлива сьогодні тема, бо розуміти себе, свої реакції дуже важливо для найкращої самореалізації у всіх сферах життя)
  • Розвитку взаємостосунків (це зона дає зрозуміти, як будувати гармонійні взаємостосунки. Важливо, бо ми соціальні і від гармонійного спілкування залежить наш внутрішній стан)
  • Розвиток жіночих якостей (ця локація дозволяє пропрацювати жіночі стани лідерства)
  • Бізнес-напрямку (локація в якій будуть представленні ігри–стимулятори, ігри по особистому бренду, збільшенню продаж, тощо)

Також буде працювати зона "Консультація" для тих, хто хоче отримати особисту консультацію з майстрами, що приїхали.

Також бажаючі зможуть відвідати мастер-класи, що запропоновані нашими спеціалістами, а дітки тим часом теж будуть забавлятися!

Вартість попередньо придбаного квитка - 500 грн. за 2 дня фесту, або 300 - за 1 день

В день фестивалю - 500 грн.

Подробиці за посиланням

Где:м. Тернопіль, вул. Руська, 17, Кооперативний технікум
Когда:13 апреля 2019 09:00
Дата окончания:14 апреля 2019 19:00
Стоимость от:300 грн.
Телефон:+38 067-332-45-45
Ссылка на событие: