Сімейні цінності із видавництвом «Колесо Життя»

Центральна бібліотека Солом'янки на Освіти,14а запрошує на зустріч до Міжнародного дня сім'ї:

Наші спікери: 

Інесса Кравченко - видавець, кандидат філософських наук, арт-терапевт - "Про неформальні закони для щасливого сімейного життя";  

Ви отримаєте відповідь на питання, що допоможе вашій родині процвітати, радіти кожному дню і забути про конфлікти, сварки. Ми поговоримо про важливість спільних цінностей, необхідність ставити довгострокові цілі, розподіл обв’язків в родині. Ви дізнаєтесь, що таке конвенція про ведення приватних переговорів, інструкція з розпалювання пристрасті, бюджет на маленькі сімейні радості, листи подяки в неформальній збірці законів для щасливого сімейного життя.

Оллі Скордіна - письменниця, арт-терапевт, художниця - "Про ресурс для матусь"

Наша зустріч це підтримка для мами, яка проходить трансформацію на новому шляху. Оллі несе важливе повідомлення для всіх матусь світу: материнство –  багатогранне і реальне. Це не обкладинка глянцевого журналу і не «чорна діра», це свобода. Свобода бути собою, робити вибір й змінюватися. Цей час духовного зростання та з'єднання двох душ.

Коли жінка стає мамою уперше, на неї лавиною накочуються завдання, які треба вирішити невідкладно. Перші дні життя новонародженого, коліки, грудне вигодовування, довгі дні йкороткі ночі, побут. Втратити, відродити і знову знайти себе – непросте завдання для молодої мами. Треба все поєднати, від чогось відмовитися, і в той же час зігріти любов'ю чоловіка й дитину.

Вхід вільний!

Где:м. Київ, вул. Освіти, 14 а, Центральна бібліотека Солом'янки
Когда:15 мая 2019 17:00
Дата окончания:15 мая 2019 19:00
Стоимость от:0 грн.
Телефон:+38 (093) 168 45 50
Ссылка на событие: