Яскраве сонечко покличе на прогулянку, принаймні так обіцяють синоптики. Підступний мороз навряд чи налаштує на тривалі променади. Щойно захочеться зігрітися – мерщій до кінотеатру!

Все тільки починається

«Все тільки починається» зігріє морально та естетично. Прекрасна вілла «Капрі» посеред пальм стала прихистком для Дюка Дайвера, він потрапив під програму захисту свідків. Вечірки біля басейну, увага з боку жінок, сонце цілий рік та повноправне володіння маєтком. Чи майже повноправне? Одного поганого дня в його житті з’являються одразу дві проблеми: Лео, який подобається жінкам набагато більше, краще грає у покер та гольф, добре знається на мистецтві і прекрасно розповідає історії, та чарівна аудитор, яка має перевірити фінансові документи. А у Дюка, як на зло, представницькі видатки ніяк не підтверджені. Але є і такий собі містер Ікс, який хоче вбити Дюка. Легкий комедійний бойовик – чарівний портал у теплі краї, приправлений гумором вікової категорії 16+.


Темні часи

Якщо душа прагне інтелектуального кіно – «Темні часи» з хронометражем у 114 напружених хвилин. Травень 1940, уряд висловлює недовіру Невіллу Чемберлену. Гарний прем’єр-міністр мирного часу не здатний керувати Об’єднаним Королівством, коли країни-сусіди одна за одною капітулюють перед Гітлером. Крісло займає Вінстон Черчилль – авторитарний, скандальний, неврівноважений. Власна партія не підтримує його політику, опоненти готують відставку з перших хвилин роботи, найвпливовіші парламентарі вимагають мирних переговорів з нацистами. Упродовж буремного місяця обставини зміняться десятки разів, поразки та перемоги займуть своє місце у підручниках історії та відобразяться на мільйонах життів, а напруга, в якій стрічка тримає глядача, залишиться з ним на наступні декілька днів.


Паддінгтон-2

«Паддінгтон-2» – мила казочка для дітей за віком та станом душі. Найбільша мрія ведмежати – подарувати тітці Люсі книжку з об’ємними картинками про Лондон. Щоб купити коштовний сувенір новоспечений британець шукає роботу. Але трапляється непередбачуване – його підозрюють у викраденні саме тієї книги, про яку він мріє. Кумедні ситуації, дотепні діалоги, адаптація до життя у в’язниці та інтригуюче розслідування – добрий мультик подарує гарний настрій та бажання переглянути та перечитати все, що є у відкритому доступі про пригоди чудернацького ведмедика.


Найвеличніший шоумен

Ще одна стрічка про мрії. Але набагато грандіозніші. Відповідно, неприємності ще більш масштабні, але про все по черзі. У майбутньому «Найвеличніший шоумен», а спершу звичайний клерк транспортної компанії мріє про шоу, дружина ж щаслива з того, що має. Після банкрутства підприємства Фінеас Тейлор Барнум бере кредит, купує приміщення музею на Манхеттені та відкриває виставку воскових фігур. Квитки продаються повільно, діти просять більш живих проектів. Тоді винахідливий менеджер запрошує до співпраці фріків. Відгуки жахливі, протестні настрої консервативного суспільства зростають, але зали переповнені, цікавість глядачів неймовірна. Розширення штату, мільйон робочих деталей віддаляють Барнума від дружини, вона відчуває себе ізольованою, через що забирає дітей та переїжджає до батьків. Доки Фінеас у відрядженні, театр підпалюють протестувальники. Відновити справу всього життя та сімейне щастя – завдання для супер героя.shortcut

КОММЕНТАРИИ : 0